ماموريت كيمن
خانه \ محصولات و خدمات \ خدمات آموزشی \ آموزش مدیریت زمان

آموزش مدیریت زمان

زمان بستر وقوع موفقیتها و شکستهای ماست. آنان که بتوانند خود را و زمان خود را خوب مدیریت کنند، موفقیتهای چشمگیری به دست می آورند. این موضوع نه تنها در زندگی شخصی ما حائز اهمیت است، بلکه در زندگی سازمانی نیز نقش مهمی ایفا می کند. به این معنی که بسیاری از کارکنان به دلیل عدم آشنایی با تکنیکهای مدیریت زمان، وقت خود را تلف کرده و از این طریق به سازمان ضرر وارد می سازند. برای این که این مشکلات را بر طرف ساخته و بهره وری سازمان و خود را بالاتر ببریم، باید به تکنیکهایی مجهز شویم که از اتلاف کننده های زمان مصون بمانیم. این اتلاف کننده ها را اصطلاحا سارقین زمان گویند. سارقین زمان، عواملی هستند که به هر علتی بهره وری افراد از زمان را کاهش می دهند.

          در دوره ای بنام آموزش مدیریت زمان، به طور کلی دو مقوله به فراگیران آموزش داده می شود:

  1. روشهای کنترل سارقین زمان
  2. روشهای افزایش بهره وری از زمان

برای توانمند ساختن فراگیران در مدیریت زمان، آنها را با روشهای ثبت وقایع آشنا کرده و در خلال آن نقاطی که قابلیت بهبود دارند، را مشخص می سازند. این فرایند با استانداردهایی انجام می گیرد که از مطالعات و پژوهشهای مدیریت زمان به دست آمده اند. سپس با بهره گیری از چرخه مشهور دمینگ(PDCA) و اصل پارتو(20-80) به بهینه سازی فرایند مدیریت زمان خود می پردازند. در ادامه این دوره آموزشی، فراگیران با نوسانات عملکرد بدن و چرخه بیولوژیک و تاثیر آن در مدیریت زمان آشنا شده و می آموزند که چگونه با توجه با چرخه بیولوژیک خود، برنامه ریزی کرده و بهره وری خود از زمان را ارتقا دهند. هم چنین می آموزند که چگونه سررسید نویسی کرده و با استفاده از این ابزار زمان خود را به طور مدرن مدیریت کنند. اصول تفویض امور از سرفصلهای دیگری است که در این دوره آموزشی به فراگیران آموزش داده می شود.

ارتقای بهره وری کارکنان با آموزش مدیریت زمان

گروه کیمن(keyman) با استفاده از اساتیدی خوش نام و باسابقه در آموزش مدیریت زمان، آمادگی دارد تا به شما و کارکنانتان کمک کند که بهره وری بالاتر و موفقیتهای بزرگتری داشته باشد و سازمان شما از این طریق جزو سازمانهای پیشرو و سودآور قرار گیرد.