ماموريت كيمن
خانه \ Keyman \ درباره کیمن Keyman

درباره کیمن Keyman

کیمن(Keyman) نام گروهی از کارشناسان و مشاورین زبردست است که با هدف ارائه خدماتی در حوزه های تحلیل داده ها و اطلاعات و مشاوره مدیریت پایه گذاری شده است.

بر اساس دیدگاه صاحب نظرانی چون پیتر دراکر آن چه که در قرن اخیر به عنوان پایه و اساس تولید ثروت و کسب درآمد ایفای نقش می کند، دانش است. بنا بر این، در اختیار داشتن داده های خام، برای پیشبرد امور کفایت نمی کند و لازم است تا از تکنیک های تحلیل اطلاعات در پردازش آنها بهره گرفته شود.   هم چنین با پیشرفتهای اخیر علمی، ابزارهای نوین مدیریتی و سبک های جدید آن، روش های تازه ای برای حل مشکلات قدیمی در اختیار مدیران قرار داده است. از آنجا که بسیاری از مدیران به دلیل محدودیت های زمانی، فرصت درگیر شدن با مقوله های تحلیل داده ها و نیز پژوهش و تحقیق در حوزه مدیریت برای دستیابی به روش های نوین را ندارند، پیشنهاد می شود که این گونه امور را به مشاورینی نظیر مشاورین گروه کیمن(Keyman) بسپارند. راهبرد کیمن(Keyman) بهره گیری از چندین کارشناس خبره با تخصص های متنوع برای دستیابی به کیفیت و دقت بالا در حل مسائل است. به این معنی که در مواجه شدن با یک موضوع، متخصصینی از چند رشته علمی به صورت تیمی وارد عمل شده و هر یک، از دیدگاه علمی خود به حل مساله می پردازند تا از این طریق بتوان به راه حلی جامع، چند جنبه ای و دقیق دست یافت. از تخصص های یاد شده می توان به آمار، مهندسی صنایع، اقتصاد و مدیریت(و زیر شاخه های آن نظیر مدیریت منابع انسانی و مدیریت آموزشی) اشاره کرد.

          سوابق موفق کاری کیمن(Keyman) که در بخش سوابق سایت (www.Keyman.ir) به آنها اشاره شده است، گواهی بر توانمندی آن در رساندن مساله به جواب است.

از دیگر مزایای رقابتی کیمن(Keyman) می توان به موفقیت آن در جلب همکاری اساتید دانشگاه های معتبر اشاره کرد. این همکاری ها موجب افزایش غنای علمی و نیز سرعت دست یافتن به دستاوردهای مطلوب می باشد.

بی شک یکی دیگر از معیارهای مهم انتخاب در بازار خدمات مشاوره مدیریت و تحلیل آماری، قیمت محصولات است. کیمن(Keyman) با علم به این موضوع، تلاش می کند که با هزینه ای متناسب با کیفیت محصول، رضایت مشتریان را از خدمات ارائه شده، جلب نماید. شایان ذکر است که اعتقاد راسخ کیمن(Keyman) عدم کاستن از کیفیت به بهانه کاهش هزینه هاست. بر همین اساس، چنان چه به هر علتی کاهش هزینه ها هدف قرار گیرد، تلاش می گردد تا از هزینه های بالاسری کاسته شده و به کیفیت خدمات ارائه شده لطمه ای وارد نگردد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>